Cultureel
  Dag
Tijd
Plaats
Voor wie
Groep 2
Kleuterfaculteit Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 2
Groep 3
Dans en Ballet Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Dans en Ballet Donderdag
16:30 - 17:30
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
De wereld van techniek Woensdag
13:15 - 14:45
Technieklokaal de Koppeling
Groep 3 en 4
Knutselen Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Koken Dinsdag
15:30 - 17:30
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Muziek is leuk! Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
12:30 - 14:30
Scouting Charlois
Groep 3 en 4
Tuin en Techniek Donderdag
15:30 - 17:15
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Groep 4
Dans en Ballet Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Dans en Ballet Donderdag
16:30 - 17:30
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
De wereld van techniek Woensdag
13:15 - 14:45
Technieklokaal de Koppeling
Groep 3 en 4
Knutselen Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Koken Dinsdag
15:30 - 17:30
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Muziek is leuk! Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
12:30 - 14:30
Scouting Charlois
Groep 3 en 4
Tuin en Techniek Donderdag
15:30 - 17:15
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Groep 5
Gitaar Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Koken Dinsdag
15:30 - 17:30
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Muziek is leuk! Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
15:00 - 17:00
Scouting Charlois
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Textiel en Mode Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Tuin en Techniek Donderdag
15:30 - 17:15
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Groep 6
Gitaar Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Koken Woensdag
13:15 - 15:15
Arboretum
Groep 6, 7 en 8
Kunst en tekenen Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Oerrr-les Maandag
15:30 - 17:00
Arboretum
Groep 6, 7 en 8
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
15:00 - 17:00
Scouting Charlois
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Textiel en Mode Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Groep 7
Gitaar Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Koken Woensdag
13:15 - 15:15
Arboretum
Groep 6, 7 en 8
Kunst en tekenen Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Oerrr-les Maandag
15:30 - 17:00
Arboretum
Groep 6, 7 en 8
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
15:00 - 17:00
Scouting Charlois
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Textiel en Mode Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Groep 8
Gitaar Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Koken Woensdag
13:15 - 15:15
Arboretum
Groep 6, 7 en 8
Kunst en tekenen Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Oerrr-les Maandag
15:30 - 17:00
Arboretum
Groep 6, 7 en 8
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
15:00 - 17:00
Scouting Charlois
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Textiel en Mode Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8