Educatief
  Dag
Tijd
Plaats
Voor wie
Groep 3
Engels Woensdag
13:15 - 14:15
Kinderfaculteit
Groep 3
Rekenspel Maandag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3
Schaken Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Schat aan woorden Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3
Schrijf met je lijf Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 3
Techniek Woensdag
13:15 - 14:45
Technieklokaal de Koppeling
Groep 3 en 4
Groep 4
Engels Woensdag
13:15 - 14:15
Kinderfaculteit
Groep 4
Samen lezen – Ouder en Kind Zondag
11:00 - 12:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Schaken Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Schat aan woorden Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4
Taalclub Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Taalplezier Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Techniek Woensdag
13:15 - 14:45
Technieklokaal de Koppeling
Groep 3 en 4
Test 1 Maandag
13:00 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Test 2 Maandag
14:00 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Verhaaltjessommen Vrijdag
14:45 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Verhaaltjessommen Vrijdag
15:45 - 16:45
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Groep 5
Arabisch Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Begrijpend lezen ‘De Middeleeuwen’ Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5
Computervaardigheden Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Engels beginners Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 5
Engels gevorderden Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 5
Samen lezen – Ouder en Kind Zondag
11:00 - 12:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Schaken Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Taalclub Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Taalplezier Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Tafeltraining Maandag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5
Techniek Woensdag
15:00 - 16:30
Technieklokaal de Koppeling
Groep 5 en 6
Test 1 Maandag
13:00 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Test 2 Maandag
14:00 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Verhaaltjessommen Vrijdag
14:45 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Verhaaltjessommen Vrijdag
15:45 - 16:45
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Groep 6
Arabisch Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Computer, ICT en media beginners Woensdag
13:15 - 14:30
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
14:30 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media gevorderd Woensdag
15:45 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computervaardigheden Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
EHBO Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels beginners Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 6
Engels gevorderden Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6 en 7
Schaken Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Taaltheater Donderdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Tafeltraining Maandag
16:30 - 17:30
Kinderfaculteit
Groep 6
Techniek Woensdag
15:00 - 16:30
Technieklokaal de Koppeling
Groep 5 en 6
Test 1 Maandag
13:00 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Test 2 Maandag
14:00 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Verhaaltjessommen Vrijdag
15:45 - 16:45
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Zondagscollege Zondag
10:00 - 13:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Groep 7
Arabisch Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
13:15 - 14:30
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
14:30 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media gevorderd Woensdag
15:45 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
EHBO Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels beginners Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Engels gevorderden Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6 en 7
Engels gevorderden en super-gevorderden Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
ICT bloggen/vloggen Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Schaken Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Taaltheater Donderdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Test 3 Maandag
15:00 - 18:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Bouwen en wonen Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Cultuur in de stad Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Handel Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Kind en gezin Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Landbouw Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Milieu Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Scheep en luchthaven Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Techniek Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Veiligheid Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Zondagscollege Zondag
10:00 - 13:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Groep 8
Arabisch Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
13:15 - 14:30
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
14:30 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media gevorderd Woensdag
15:45 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
EHBO Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels beginners Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Engels gevorderden en super-gevorderden Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
ICT bloggen/vloggen Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Schaken Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Taaltheater Donderdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Test 3 Maandag
15:00 - 18:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Bouwen en wonen Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Cultuur in de stad Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Handel Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Kind en gezin Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Landbouw Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Milieu Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Scheep en luchthaven Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Techniek Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Veiligheid Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Zondagscollege Zondag
10:00 - 13:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8