Educatief
  Dag
Tijd
Plaats
Voor wie
Groep 3
Computervaardigheden Vrijdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Engels beginners Woensdag
13:15 - 14:15
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Engels gevorderden Woensdag
13:15 - 14:15
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Rekenspel Maandag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3
Schaken Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Schaken (Let op: extra les, andere tijd) Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Schat aan woorden Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3
Taalplezier Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 3
Groep 4
Computervaardigheden Vrijdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Engels beginners Woensdag
13:15 - 14:15
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Engels gevorderden Woensdag
13:15 - 14:15
Kinderfaculteit
Groep 3 en 4
Samen lezen – Ouder en Kind Zondag
11:00 - 12:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Schaken Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Schaken (Let op: extra les, andere tijd) Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Schat aan woorden Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4
Tafeltraining Maandag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Tafeltraining Maandag
16:30 - 17:30
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Verhaaltjessommen Vrijdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Groep 5
Arabisch Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Arabisch Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Computervaardigheden Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Engels beginners Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Engels gevorderden Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Grafisch ontwerpen Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Samen lezen – Ouder en Kind Zondag
11:00 - 12:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Schaken Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Schaken (Let op: extra les, andere tijd) Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Tafeltraining Maandag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Tafeltraining Maandag
16:30 - 17:30
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Techniek gevorderden Woensdag
15:00 - 16:30
Technieklokaal de Koppeling
Groep 5 en 6
Verhaaltjessommen Vrijdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Groep 6
Arabisch Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Arabisch Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Begrijpend lezen (Romeinen) Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6
Computer, ICT en media gevorderd Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computervaardigheden Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Engels beginners Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Engels beginners Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels gevorderden Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Engels gevorderden en super-gevorderden Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Grafisch ontwerpen Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Programmeren, coderen en minibits Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Schaken Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Techniek gevorderden Woensdag
15:00 - 16:30
Technieklokaal de Koppeling
Groep 5 en 6
Verhaaltjessommen Vrijdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Zondagscollege Zondag
10:00 - 13:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Groep 7
Arabisch Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Arabisch Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Computer, ICT en media gevorderd Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels beginners Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels gevorderden en super-gevorderden Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Grafisch ontwerpen Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Programmeren, coderen en minibits Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Schaken Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Vakmanschap Bouwen en wonen Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Cultuur in de stad Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Landbouw Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Zondagscollege Zondag
10:00 - 13:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Groep 8
Arabisch Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Arabisch Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Computer, ICT en media gevorderd Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels beginners Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels gevorderden en super-gevorderden Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Grafisch ontwerpen Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Programmeren, coderen en minibits Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Schaken Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Vakmanschap Bouwen en wonen Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Cultuur in de stad Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Landbouw Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Zondagscollege Zondag
10:00 - 13:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8