Hieronder zie je een rooster met alle lessen en trainingen waar je uit kunt kiezen. Kijk in de eerste kolom in welke groep je zit. De lessen die daaronder genoemd staan, zijn geschikt voor jou en dat zijn de lessen waarvoor je je kunt inschrijven. Zo kan je je groep zoeken in het blauwe, het rode en het groene blok.

Educatief
  Dag
Tijd
Plaats
Voor wie
Groep 3
Engels Woensdag
13:15 - 14:15
Kinderfaculteit
Groep 3
Rekenspel Maandag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3
Schaken Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Schat aan woorden Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3
Schrijf met je lijf Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 3
Techniek Woensdag
13:15 - 14:45
Technieklokaal de Koppeling
Groep 3 en 4
Groep 4
Engels Woensdag
13:15 - 14:15
Kinderfaculteit
Groep 4
Samen lezen – Ouder en Kind Zondag
11:00 - 12:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Schaken Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Schat aan woorden Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4
Taalclub Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Taalplezier Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Techniek Woensdag
13:15 - 14:45
Technieklokaal de Koppeling
Groep 3 en 4
Test 1 Maandag
13:00 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Test 2 Maandag
14:00 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Verhaaltjessommen Vrijdag
14:45 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Verhaaltjessommen Vrijdag
15:45 - 16:45
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Groep 5
Arabisch Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Begrijpend lezen ‘De Middeleeuwen’ Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5
Computervaardigheden Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Engels beginners Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 5
Engels gevorderden Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 5
Samen lezen – Ouder en Kind Zondag
11:00 - 12:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Schaken Dinsdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 3, 4 en 5
Taalclub Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Taalplezier Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Tafeltraining Maandag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5
Techniek Woensdag
15:00 - 16:30
Technieklokaal de Koppeling
Groep 5 en 6
Test 1 Maandag
13:00 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Test 2 Maandag
14:00 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Verhaaltjessommen Vrijdag
14:45 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 4 en 5
Verhaaltjessommen Vrijdag
15:45 - 16:45
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Groep 6
Arabisch Woensdag
13:15 - 14:45
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
Computer, ICT en media beginners Woensdag
13:15 - 14:30
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
14:30 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media gevorderd Woensdag
15:45 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computervaardigheden Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 5 en 6
EHBO Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels beginners Woensdag
14:30 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 6
Engels gevorderden Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6 en 7
Schaken Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Taaltheater Donderdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Tafeltraining Maandag
16:30 - 17:30
Kinderfaculteit
Groep 6
Techniek Woensdag
15:00 - 16:30
Technieklokaal de Koppeling
Groep 5 en 6
Test 1 Maandag
13:00 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Test 2 Maandag
14:00 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Verhaaltjessommen Vrijdag
15:45 - 16:45
Kinderfaculteit
Groep 4, 5 en 6
Zondagscollege Zondag
10:00 - 13:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Groep 7
Arabisch Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
13:15 - 14:30
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
14:30 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media gevorderd Woensdag
15:45 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
EHBO Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels beginners Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Engels gevorderden Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6 en 7
Engels gevorderden en super-gevorderden Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
ICT bloggen/vloggen Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Schaken Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Taaltheater Donderdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Test 3 Maandag
15:00 - 18:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Bouwen en wonen Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Cultuur in de stad Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Handel Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Kind en gezin Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Landbouw Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Milieu Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Scheep en luchthaven Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Techniek Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Veiligheid Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Zondagscollege Zondag
10:00 - 13:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Groep 8
Arabisch Woensdag
15:00 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
13:15 - 14:30
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media beginners Woensdag
14:30 - 15:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Computer, ICT en media gevorderd Woensdag
15:45 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
EHBO Dinsdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Engels beginners Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Engels gevorderden en super-gevorderden Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
ICT bloggen/vloggen Maandag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Schaken Dinsdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Taaltheater Donderdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Test 3 Maandag
15:00 - 18:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Bouwen en wonen Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Cultuur in de stad Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Handel Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Kind en gezin Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Landbouw Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Milieu Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Scheep en luchthaven Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Techniek Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Vakmanschap Veiligheid Woensdag
13:15 - 16:00
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Zondagscollege Zondag
10:00 - 13:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
 
Cultureel
  Dag
Tijd
Plaats
Voor wie
Groep 3
Euroband Dinsdag
15:30 - 16:30
Schalmei
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Koken Maandag
15:30 - 17:30
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Koken Dinsdag
15:30 - 17:30
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
12:30 - 14:30
Scouting Charlois
Groep 3 en 4
Tuin en Techniek Donderdag
15:30 - 17:15
Arboretum
Groep 3, 4, 5 en 6
Groep 4
Euroband Dinsdag
15:30 - 16:30
Schalmei
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Koken Maandag
15:30 - 17:30
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Koken Dinsdag
15:30 - 17:30
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
12:30 - 14:30
Scouting Charlois
Groep 3 en 4
Tuin en Techniek Donderdag
15:30 - 17:15
Arboretum
Groep 3, 4, 5 en 6
Groep 5
Euroband Dinsdag
15:30 - 16:30
Schalmei
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Koken Maandag
15:30 - 17:30
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Koken Dinsdag
15:30 - 17:30
Arboretum
Groep 3, 4 en 5
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
15:00 - 17:00
Scouting Charlois
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Tuin en Techniek Donderdag
15:30 - 17:15
Arboretum
Groep 3, 4, 5 en 6
Groep 6
Euroband Dinsdag
15:30 - 16:30
Schalmei
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Koken Woensdag
13:15 - 15:15
Arboretum
Groep 6, 7 en 8
Kunst en decorbouwen Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
15:00 - 17:00
Scouting Charlois
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Tuin en Techniek Donderdag
15:30 - 17:15
Arboretum
Groep 3, 4, 5 en 6
Groep 7
Euroband Dinsdag
15:30 - 16:30
Schalmei
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Koken Woensdag
13:15 - 15:15
Arboretum
Groep 6, 7 en 8
Kunst en decorbouwen Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
15:00 - 17:00
Scouting Charlois
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Groep 8
Euroband Dinsdag
15:30 - 16:30
Schalmei
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Gitaar Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Keyboard Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Koken Woensdag
13:15 - 15:15
Arboretum
Groep 6, 7 en 8
Kunst en decorbouwen Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 6, 7 en 8
Musical Vrijdag
15:30 - 17:00
Kinderfaculteit
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Scouting, 4 keer kennismaking Zaterdag
15:00 - 17:00
Scouting Charlois
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
15:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
Slagwerk en Percussie Donderdag
16:45 - 17:45
Kinderfaculteit
Groep 5, 6, 7 en 8
 
Sport
  Dag
Tijd
Plaats
Voor wie
Groep 0
Ouder & Kind Dans Woensdag
13:45 - 14:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 0, 1 en 2
Groep 1
Ouder & Kind Dans Woensdag
13:45 - 14:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 0, 1 en 2
Turnen kleuters Maandag
15:30 - 16:30
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 1 en 2
Turnen kleuters Maandag
16:30 - 17:30
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 1 en 2
Voetbal Woensdag
13:00 - 14:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 1 en 2
Zelfverdediging Donderdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 1 en 2
Groep 2
Lekker Fitter Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 2, 3, 4 en 5
Ouder & Kind Dans Woensdag
13:45 - 14:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 0, 1 en 2
Turnen kleuters Maandag
15:30 - 16:30
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 1 en 2
Turnen kleuters Maandag
16:30 - 17:30
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 1 en 2
Voetbal Woensdag
13:00 - 14:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 1 en 2
Zelfverdediging Donderdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 1 en 2
Groep 3
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Cheerleading Woensdag
18:00 - 19:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5 en 6
Freerunning Dinsdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3, 4 en 5
Handbal Dinsdag
18:00 - 19:00
Sporthal De Wielewaal
Groep 3, 4, 5 en 6
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
16:00 - 17:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3 en 4
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 3, 4 en 5
Lekker Fitter Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 2, 3, 4 en 5
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Streetdance/Hiphop Dinsdag
15:45 - 16:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Groep 4
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Cheerleading Woensdag
18:00 - 19:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5 en 6
Freerunning Dinsdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3, 4 en 5
Handbal Dinsdag
18:00 - 19:00
Sporthal De Wielewaal
Groep 3, 4, 5 en 6
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
16:00 - 17:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3 en 4
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 3, 4 en 5
Lekker Fitter Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 2, 3, 4 en 5
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Streetdance/Hiphop Dinsdag
16:30 - 17:15
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 4 en 5
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Groep 5
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Cheerleading Woensdag
18:00 - 19:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5 en 6
Freerunning Dinsdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3, 4 en 5
Handbal Dinsdag
18:00 - 19:00
Sporthal De Wielewaal
Groep 3, 4, 5 en 6
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 5, 6, 7 en 8
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 3, 4 en 5
Lekker Fitter Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 2, 3, 4 en 5
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Sportklas Donderdag
15:45 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 5 en 6
Streetdance/Hiphop Dinsdag
16:30 - 17:15
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 4 en 5
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Test 4 Dinsdag
13:30 - 15:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6 en 7
Groep 6
Afrodance Dinsdag
17:15 - 18:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 6, 7 en 8
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Cheerleading Woensdag
18:00 - 19:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5 en 6
Freerunning Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Handbal Dinsdag
18:00 - 19:00
Sporthal De Wielewaal
Groep 3, 4, 5 en 6
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 5, 6, 7 en 8
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 6, 7 en 8
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Sportklas Donderdag
15:45 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 5 en 6
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Test 4 Dinsdag
13:30 - 15:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6 en 7
Xtreme Sports Maandag
16:00 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Groep 7
A-Diplomazwemmen Dinsdag
16:15 - 17:00
Zwemcentrum Charlois
Groep 7 en 8
Afrodance Dinsdag
17:15 - 18:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 6, 7 en 8
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Freerunning Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 5, 6, 7 en 8
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 6, 7 en 8
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Test 4 Dinsdag
13:30 - 15:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6 en 7
Test 5 Dinsdag
14:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Xtreme Sports Maandag
16:00 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Groep 8
A-Diplomazwemmen Dinsdag
16:15 - 17:00
Zwemcentrum Charlois
Groep 7 en 8
Afrodance Dinsdag
17:15 - 18:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 6, 7 en 8
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Freerunning Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Judo Donderdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 5, 6, 7 en 8
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 6, 7 en 8
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Test 5 Dinsdag
14:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Xtreme Sports Maandag
16:00 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 6, 7 en 8