Sport
  Dag
Tijd
Plaats
Voor wie
Groep 0
Ouder & Kind Dans Woensdag
13:45 - 14:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 0, 1 en 2
Groep 1
Ouder & Kind Dans Woensdag
13:45 - 14:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 0, 1 en 2
Turnen kleuters Maandag
15:30 - 16:30
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 1 en 2
Turnen kleuters Maandag
16:30 - 17:30
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 1 en 2
Voetbal Woensdag
13:00 - 14:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 1 en 2
Zelfverdediging Donderdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 1 en 2
Groep 2
Lekker Fitter Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 2, 3, 4 en 5
Ouder & Kind Dans Woensdag
13:45 - 14:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 0, 1 en 2
Turnen kleuters Maandag
15:30 - 16:30
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 1 en 2
Turnen kleuters Maandag
16:30 - 17:30
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 1 en 2
Voetbal Woensdag
13:00 - 14:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 1 en 2
Zelfverdediging Donderdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 1 en 2
Groep 3
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Cheerleading Woensdag
18:00 - 19:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5 en 6
Freerunning Dinsdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3, 4 en 5
Handbal Dinsdag
18:00 - 19:00
Sporthal De Wielewaal
Groep 3, 4, 5 en 6
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
16:00 - 17:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3 en 4
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 3, 4 en 5
Lekker Fitter Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 2, 3, 4 en 5
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Streetdance/Hiphop Dinsdag
15:45 - 16:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Groep 4
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Cheerleading Woensdag
18:00 - 19:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5 en 6
Freerunning Dinsdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3, 4 en 5
Handbal Dinsdag
18:00 - 19:00
Sporthal De Wielewaal
Groep 3, 4, 5 en 6
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
16:00 - 17:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3 en 4
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 3, 4 en 5
Lekker Fitter Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 2, 3, 4 en 5
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Streetdance/Hiphop Dinsdag
16:30 - 17:15
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 4 en 5
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Groep 5
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Cheerleading Woensdag
18:00 - 19:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5 en 6
Freerunning Dinsdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 3, 4 en 5
Handbal Dinsdag
18:00 - 19:00
Sporthal De Wielewaal
Groep 3, 4, 5 en 6
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 5, 6, 7 en 8
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 3, 4 en 5
Lekker Fitter Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 2, 3, 4 en 5
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Sportklas Donderdag
15:45 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 5 en 6
Streetdance/Hiphop Dinsdag
16:30 - 17:15
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 4 en 5
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Test 4 Dinsdag
13:30 - 15:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6 en 7
Groep 6
Afrodance Dinsdag
17:15 - 18:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 6, 7 en 8
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Cheerleading Woensdag
18:00 - 19:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5 en 6
Freerunning Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Handbal Dinsdag
18:00 - 19:00
Sporthal De Wielewaal
Groep 3, 4, 5 en 6
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 5, 6, 7 en 8
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 6, 7 en 8
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Sportklas Donderdag
15:45 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 5 en 6
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Test 4 Dinsdag
13:30 - 15:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6 en 7
Xtreme Sports Maandag
16:00 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Groep 7
A-Diplomazwemmen Dinsdag
16:15 - 17:00
Zwemcentrum Charlois
Groep 7 en 8
Afrodance Dinsdag
17:15 - 18:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 6, 7 en 8
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Freerunning Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Hockey Vrijdag
15:30 - 16:15
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6 en 7
Judo Donderdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 5, 6, 7 en 8
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 6, 7 en 8
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Test 4 Dinsdag
13:30 - 15:30
Kinderfaculteit
Groep 5, 6 en 7
Test 5 Dinsdag
14:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Xtreme Sports Maandag
16:00 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Groep 8
A-Diplomazwemmen Dinsdag
16:15 - 17:00
Zwemcentrum Charlois
Groep 7 en 8
Afrodance Dinsdag
17:15 - 18:00
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 6, 7 en 8
Basketbal Maandag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Breakdance Woensdag
15:45 - 16:45
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Freerunning Dinsdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 6, 7 en 8
Judo Donderdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Krabbendijkstraat
Groep 5, 6, 7 en 8
Klimmen (geen doorstroom club mogelijk) Dinsdag
15:45 - 17:00
Adventure City
Groep 6, 7 en 8
Special Streetdance Woensdag
14:45 - 15:30
Gymzaal Herkingenstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Taekwon-do Vrijdag
16:45 - 17:45
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 3, 4, 5, 6, 7 en 8
Test 5 Dinsdag
14:30 - 16:30
Kinderfaculteit
Groep 7 en 8
Xtreme Sports Maandag
16:00 - 17:00
Gymzaal Sommelsdijkstraat
Groep 6, 7 en 8